Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii
EKO-MED

Adres : Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 3, 22-100 Chełm

  Rejestracja : 82 564 30 74

JUBILEUSZ 25-lecia PRZYCHODNI EKO-MED

W dniu 25.06.2021r. w „Krainie Rumianku” we wsi Hołowno obchodziliśmy Jubileusz 25-lecia istnienia naszej firmy.

Cały zespół EKO-MED wraz z rodzinami uczestniczył w przeróżnych zajęciach warsztatowych zorganizowanych specjalnie dla nas przez Stowarzyszenie Aktywizacji Polesia Lubelskiego. Jubileusz był połączony ze szkoleniem wewnętrznym dotyczącym Polityki Bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych osobowych RODO.

Po części szkoleniowej czekały na nas warsztaty z produkcji mydełek glicerynowych. Bawiliśmy się doskonale, a to, co w warsztatach najciekawsze to oczywiście możliwość samodzielnego wykonywania wszystkich etapów tej ręcznej produkcji. Stworzyliśmy małe dzieła sztuki, kolorowe i pachnące. Niektóre zawierały ziarna, do innych dodawaliśmy suszone kwiaty, co odważniejsi dodali brokat.

Uczestniczyliśmy również w grze terenowej “Wyprawa po skarb”. Polegała ona na odgadywaniu kolejnych zagadek, połączonych tematycznie z każdym miesiącem w roku. W tej grze ważną rolę odgrywały kolorowe ławeczki, skrytki i otwierające je klucze. Gdy odnalezione zostały wszystkie klucze i otworzone wszystkie kłódki, został tylko do odszukania skarb z nagrodą. W trakcie gry przemieszczaliśmy się wozem drabiniastym- Strzałą Polesia, zatrzymując się przy ławeczkach tematycznych na terenie Hołowna. Nasze dzieci bawiły się fantastycznie.

Przez cały pobyt w „Krainie Rumianku” było dla nas czynne „ Wiejskie SPA” . Gabinet masażu oraz gabinet aromaterapii i herbatek leczniczych przyciągał zwłaszcza tę „piękniejszą” część załogi.

Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji dla dzieci, które przez większość wieczoru kąpały się w beczce japońskiej i ochoczo korzystały z sauny.

Po wszystkich warsztatach przeszliśmy do części oficjalnej pod Altaną. Każda taka rocznica jest niezwykłym świętem i wydarzeniem. Jest też sposobnością do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczenia nowych celów. Z tej okazji właściciele Przychodni złożyli serdeczne życzenia, gratulacje i podziękowania za dotychczasową współpracę wszystkim pracownikom.