Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii
EKO-MED

Adres : Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 3, 22-100 Chełm

  Rejestracja : 82 564 30 74

Pożegnania, Powitania, Powroty..

Cały zespół lekarzy, higienistek i asystentek pracujących w EKO-MED ochoczo uczestniczył w imprezie integracyjnej pt. „Pożegnania, Powitania i Powroty” w Hotelu „ Sanvit” w Okunince w dniach 16-17.09.2022r.

Przez cały pobyt były dla nas przygotowane przeróżne atrakcje tj.:

Ø rejs żaglówką po Jeziorze Białym z Bosmanem,

Ø rowerki wodne,

Ø hotelowe SPA – sauna turecka, sauna infra, jacuzzi lub kąpiel w bani na zewnątrz,

Ø wycieczka rowerowa po Okunince.

Jako główną atrakcję wybraliśmy żaglówki udostępnione przez Klub Żeglarski, gdzie mimo bardzo deszczowej aury w poprzednich tygodniach dopisała zarówno frekwencja jak i pogoda. W trakcie rejsu poznaliśmy kilka podstawowych zasad i pojęć żeglarskich. Każda osoba mogła wcielić się w załoganta i sternika i dzięki temu zobaczyliśmy jaką przyjemność może dawać woda i wiatr.

Przeżyliśmy świetną przygodę !!!

Korzystając z pięknego słońca zaraz po żeglowaniu cała ekipa udała się na spacer wokół jeziora, spędzając aktywnie czas.

Po wszystkich atrakcjach przeszliśmy do części oficjalnej. Właściciele Przychodni złożyli serdeczne życzenia, gratulacje i podziękowania za dotychczasowy wkład doktor Katarzynie Stachyrze, która współpracowała z przychodnią od przeszło dekady!! Było to wzruszające pożegnanie.

Życie jednak nie znosi próżni, przywitaliśmy więc dwie nowe Panie Doktor. Z różnym stażem pracy, ale w naszej firmie to „świeżynki”. Przygotowaliśmy dla nich kilka zadań w formie zabawy, którym musiały sprostać. Miło było nam gościć również powracającą do pracy po urlopie macierzyńskim doktor Olgę Lewkowicz.

W trakcie wieczoru wszyscy obecni mogli lepiej się poznać, wymienić się doświadczeniami z życia zawodowego, pochwalić się swoimi sukcesami jak i podzielić problemami. Nie zabrakło pysznego poczęstunku i dobrej muzyki, która porywała do tańca. Oprawę muzyczną zapewnił nam – „ DJ Emilio”. Atmosfera była wyśmienita. Humory dopisywały, co widać na załączonych zdjęciach.